14 DIENŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

-        Visas prekes, kurias nusipirkote MazaMada.lt internetinėje parduotuvėje galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų  ir atgauti sumokėtus pinigus už prekę. Grąžinimo laikotarpis skaičiuojamas nuo tos dienos, kada prekę gavote.

-     Jei prekė Jums netiko ar nepatiko - visada per 14 kalendorinių dienų galite pakeisti į kitą dydį, spalvą ar pakeisti prekę į kitą modelį. MazaMada.lt įsipareigoja keičiamą prekę pakeisti į bet kurią kitą prekę (-es), kurios (-ių) vertė neviršija keičiamos prekės. Pirkėjas gali keisti į prekę, kuri einamuoju momentu yra pateikta pardavimui MazaMada.lt parduotuvės asortimente.

-          Gavę Jūsų grąžintą prekę, pinigus grąžinsime per 7 darbo dienas (skaičiuojant nuo tos dienos, kada gavome grąžinimą).

SVARBU!

·        Prekės pristatymo išlaidos nėra grąžinamos, išskyrus atvejus, kai grąžinama prekė yra dėl broko ar kitos priežasties, įvykusios dėl gamintojo ar paslaugos teikėjo kaltės.

·         Jei pirkimo metu Pirkėjui buvo pritaikytas nemokamas pristatymas, prekių grąžinimo atveju iš bendros pirkėjo sumokėtos sumos išskaičiuojamos  siuntimo išlaidos pagal tuo metu galiojusius pristatymo tarifus.

·      Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų/nuolaidų kuponu ar MazaMada.lt taškais, tuomet grąžinamas kuponas/taškai bei papildomai sumokėta suma. Dovanų kuponai/taškai į grynuosius pinigus nėra keičiami.

·         Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą akcijos metu, grąžinama už prekę sumokėta suma (po nuolaidos).

·         Jei užsakymas buvo apmokėtas per PayPal, tuomet pinigų grąžinimas bus atliktas taip pat į PayPal sąskaitą, iš kurios buvo mokėta.

 

KAIP GRĄŽINTI / KEISTI PREKĘ?

1.        Užpildykite MazaMada.lt internetinėje parduotuvėje prekės grąžinimo / keitimo prašymąJį pridėkite prie grąžinamos / keičiamos prekės arba atsiųskite el.paštu info@mazamada.lt

2.       Prekę tvarkingai supakuokite ir išsiųskite adresu: www.mazamada.lt, Jonažolių g. 11-123, Vilnius, LT-04135

3.   Prekes rekomenduojame siųsti tik registruotu paštu. Pašte, gavę siuntos registracijos numeriuką, galėsite stebėti, kada siunta atkeliaus pas mus, bei galėsite surasti siuntą, jeigu ji pasimestų (pašto kodai). SVARBU! Už prekes, siunčiamas neregistruotu paštu – neatsakome.

4.       Gavę Jūsų siuntą, patikrinsime ir atliksime grąžinimą arba keitimą, priklausomai nuo nurodymo prašyme.

 

GRĄŽINAMA / KEIČIAMA PREKĖ PRIVALO ATITIKTI ŠIUOS KRITERIJUS:

-          Prekė turi būti pateikta originalioje tvarkingoje pakuotėje, pilnos komplektacijos*;

-     Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta, nesutepta, nesuglamžyta ir nepraradusi savo prekinės išvaizdos bei vertės (nepažeistos etiketės, kiti žymėjimai, be kvapo (pvz. kvepalų) ir pan.)

-          Grąžinama / keičiama prekė privalo būti su visomis prisegtomis etiketėmis ar kitais priedais, jei jie buvo pridėti prie prekės.

-          Prekė grąžinta nepraėjus 14 kalendorinių dienų grąžinimo/keitimo terminui.

Negrąžinamų arba prekių, kurių grąžinimas gali būti tenkinamas tik pardavėjui sutikus, sąrašą galite rasti 2012 m. kovo 15 d. LR ūkio ministro įsakymo Nr. 4-243 (Žin., 2012, Nr. 34-1637) „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" 17 punkte, tarp kurių yra:

o   kūdikių drabužėliai;

o   pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai;

o   siūti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniais marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai.

 

SVARBU! Jeigu aukščiau išdėstytos sąlygos nebus įvykdytos, pinigų negrąžiname. Grąžinamai prekei neatitikus nurodytų kriterijų - tokia prekė nepriimama ir bus iškart išsiunčiama atgal siuntėjui.

Gavusi grąžinamą ar keičiamą prekę, MazaMada.lt ne vėliau kaip per 7 darbo dienas įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko grąžinimo / keitimo kriterijus. Jei grąžinama / keičiama prekė atitinka šiuos kriterijus, MazaMada.lt įsipareigoja pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus.

Skundai dėl padarytos žalos transportavimo metu priimami, jei gavimo metu užpildėte laisvos formos siuntos pažeidimo aktą, surašytą dalyvaujant kurjeriui.

 

*Prekės išpakavimas, norint ją apžiūrėti, nesuplėšant pakuotės nelaikomas sugadinimu. Prekės pakuotė lengvai atidaroma atplėšiant lipnų pakuotės galą ir patogiai vėl užklijuojama.